русская версия зробити замовлення схема проїзду
 
Брендування автомобілів

        Ось вже більше 10-ти років наша компанія займається брендуванням автомобілів будь-якого розміру і будь-якої складності. Ми вже досить довгий час займаємося розміщенням як зовнішньої реклами на автомобілях і реклами на міському транспорті, так і обклеюванням автомобілів приватних осіб.
        Розміщення реклами на транспорті - дієвий маркетинговий інструмент, який дозволяє з мінімальними фінансовими витратами розповісти широкій аудиторії про пропоновані товари і послуги, популяризувати продукцію і зміцнити імідж компанії в очах потенційних клієнтів. На авто можна розміщувати логотипи, рекламні слогани, камуфляж, фотографії продукції та багато іншого. Реклама, розміщена на автомобілі - завжди окуповує витрати, оскільки необхідну Вам інформацію кожен день зможуть побачити тисячі потенційних клієнтів, і при цьому ніякої орендної плати, а ефективність вище, ніж у щитової реклами.
Реклама на автомобілі незмінно привертає увагу, і, що приємно, додає Вашому автомобілю естетичний вигляд.
        Отже, ми пропонуємо Вам:

  • Високу якість роботи - ми використовуємо якісні матеріали, а роботи проводять досвідчені співробітники в спеціалізованих боксах за короткі терміни - стандартний термін виконання замовлення після затвердження макету 3-5 днів.
  • Доступні ціни - наша компанія може запропонувати одні з найнижчих цін, не знижуючи якість роботи.
  • Комплексну пропозицію - все з одних рук - розробка відмінного дизайн-макету, виготовлення зображень і обклеювання автомобіля.
Існує кілька можливих варіантів розміщення реклами на автомобілі:

1. Друк на самоклеючій плівці - оракалі - і її монтаж. Це матеріал, який найчастіше застосовується для оформлення автомобілів, як в рекламних, так і в декоративних цілях. Дозволяє надрукувати будь-яке зображення - як текст, так і фотографії інтер'єрної або зовнішньої якості.
2. Порізка оракальної плівки і її монтаж - використовується для нанесення на автомобіль різних аплікацій. Технологія, яка використовується при роботі з цим матеріалом ідеально підходить для нанесення логотипів, текстів, а також нескладної графіки. Таким чином, ми можемо втілити в реальність і нанести рекламу на автомобіль саме так, як Ви цього хочете.
3. Друк та монтаж перфорованої плівки на самоклеючій основі зі світлопропускаючою здатністю 40-60% (діаметр комірок - 2 мм). Цей матеріал ідеальний для віконної графіки, коли потрібно забезпечити сприйняття цілісної картинки зі сторони вулиці, а всередині авто створити ефект тонування.

4. І самий практичний - це поєднання друку (оракал, перфоплівка) і оракальної порізки.

 

 

 

 

 

 

                                                   Пропонуємо Вам розглянути НАШЕ ПОРТФОЛІО тут

 

 
Copyright © 2005-2018
«ЗОРЕПАД»,
рекламна компанія
Rambler's Top100 Лічильник BEST.cv.uaРазробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA