русская версия зробити замовлення схема проїзду
 
Про нас

        РК «ЗОРЕПАД» - рекламна компанія повного циклу. Ми працюємо без посередників, самостійно виконуємо та контролюємо весь процес від ідеї до виробництва реклами, надаємо послуги по її розміщенню.

 

        Наша компанія вже більше 10 років успішно веде свою діяльність на рекламному ринку України. За цей період істотно розширився спектр послуг, які ми надаємо, був напрацьований великий досвід і широкі зв'язки в сфері реклами. Ми можемо з упевненістю сказати, що професійно виконуємо свою справу та дуже відповідально підходимо до кожного замовлення.


Основні види діяльності РК "Зорепад":

        РК «Зорепад» розробила та втілила в життя велику кількість замовлень для фірм, що працюють у різних сферах. Наша компанія, за час діяльності, продемонструвала високий рівень професіоналізму в роботі, який гідно оцінили наші Партнери та Замовники:


«Епіцентр», «Метро»,  «ВоПАК», «ТК Буковель»,  «Ощадбанк»,  «ТерраБанк»,  «Златобанк»,  «Приватбанк», «Укрпромбанк»,  «Промінвестбанк», «Будмакс», «Облторгсервіс»,  «Інтергарант»,  «Вікна Стиль»,  «Спортландія»,  «Мегаспорт»,  «Богдан-Авто»,  «КарпатиАвтоцентр»,   «Італ Автомотив»,  «Toyota»,  «Ювелірний палац "Олімп"»,  «КЮЗ»,   «Золотий вік»,  «Вища проба»,  «Оксфорд Медікал»,  «Леонардо»,  «Мавекс-Медицина»,   «Coral Club»,  «Ваш зір»,  «Профі-Оптика»,  «LukOil», «Фокстрот», «LG»,  «Світ Матраців»,  «Stella Shakhovskaya»,  «Bomond»,  «Ramses»,   «СушиЯ»,  «Chicken Hut», «Мівіна»,  «Садочок»,  «ДА», «Хортиця»  та багато інших.


        РК "Зорепад" має власну базу (єдину в Чернівцях) по виготовленню реклами будь-якого формату (від широкоформатної до якісного інтер’єрного фотодруку). Також, постійно в наявності, широкий вибір матеріалів для друку. Окрім того, РК "Зорепад" має найбільшу в регіоні базу по розміщенню реклами (понад 100 тролейбусів і більше 300 власних рекламних конструкцій) від три-лайтів до білбордів.

 

Дивитися наше портфоліо »   |   Контактна інформація »

 

 

 
Copyright © 2005-2019
«ЗОРЕПАД»,
рекламна компанія
Rambler's Top100 Лічильник BEST.cv.uaРазробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA