русская версия зробити замовлення схема проїзду
 
Реклама на транспорті » Зовнішня реклама

        Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є реклама на транспорті. З огляду на, що один середньостатистичний тролейбус у м. Чернівці перевозить за 1 день 1 857 пасажирів (за даними ЧТУ), ефективність розміщення реклами на тролейбусах не має собі рівних. Динамічна реклама в багато разів ефективніше здатна привернути увагу. До рекламного щиту, що стоїть на місці можна звикнути вже через тиждень, а до рухомого пасажирського транспорту, на якому знаходиться рекламна інформація - практично неможливо, через безперервний її рух. Залежно від пори року або доби, рекламна інформація, розміщена на об'єктах, що рухаються, буде сприйматися по-новому при кожній зустрічі потенційного споживача з носієм реклами.

         Даний вид реклами впливає на різноманітні верстви населення. Споживачі зі статком вищим за середній спостерігають рекламну інформацію зовні, користуючись власними транспортними засобами, постійно перетинаючись із міським транспортом в процесі руху. Автомобільні пробки, пов'язані зі зростом транспортного потоку дуже сприяють збільшенню сприйняття рекламної інформації власниками автомобілів, що терпляче чекають, коли великогабаритний носій реклами звільнить їм дорогу. Мобільна реклама доступна в будь-якій частині міста. Тепер потенційному споживачу не потрібно шукати необхідну інформацію про товари й послуги - вона сама їх знаходить.

        Сформований стереотип, що даний вид реклами дуже дорогий - невірний. І наш досвід роботи з сотнями замовників - тому підтвердження. Серед наших клієнтів: «Епіцентр», «Метро»,  «Ощадбанк»,  «Златобанк»,  «Вікна Стиль»,  «Спортландія»,  «Мегаспорт»,  «Богдан-Авто»,  «КарпатиАвтоцентр», «Toyota»,  «Ювелірний палац "Олімп"»,  «КЮЗ»,   «Вища проба»,  «Оксфорд Медікал»,  «Мавекс-Медицина»,   «Профі-Оптика»,  «LukOil», «Фокстрот», «Bomond»,  «СушиЯ»,  «Chicken Hut», «Садочок» та багато інших.

        Тепер близько 100 % тролейбусного парку м. Чернівці охоплено рекламою, що виготовила й розмістила РК "Зорепад". Це найвищий показник в Україні!!!

        Реклама може бути розміщена на будь-яких маршрутах рухомого транспорту (тролейбусах, маршрутках) в місті Чернівці. У вартість розміщення входять макет і створення рекламного тексту, рекламний друк і порізка, монтаж і демонтаж рекламного зображення, безкоштовне гарантійне обслуговування.

        Фірмовий транспорт особливо впливає на імідж всієї компанії. Це особливість фірмового стилю, свого роду корпоративна уніформа. Така реклама буде підкреслювати цілісність Вашої маркетингової стратегії й усього іміджу загалом, формуючи позитивний образ компанії/товару у свідомості й підсвідомості споживача.

        Реклама на транспорт наноситься шляхом його повного фарбування з наступним нанесення рекламного зображення плівкою "ORACAL". У рекламі можуть використовуватися фотозображення Ваших товарів, різних предметів і людей. Рекламні дослідження підтверджують, що фотозображення привертає увагу споживача в кілька разів більше, ніж схематичне зображення або силует предмета. Наша компанія має у своєму розпорядженні технології, що дозволяють виготовити й розмістити на рекламних площинах зображення будь-якої складності.

       Наша компанія повністю бере на себе всі питання по розробці ідеї реклами, створенню макета, підготовці всіх необхідних документів, узгодженню в різних інстанціях, нанесенню реклами (виготовлення) і наступну оплату за прокат реклами на бортах транспорту на протязі узгодженого терміну. Сервіс компанії включає також обов'язкове гарантійне обслуговування всієї реклами, яку згодом необхідно обновлювати, у зв’язку з появою різного роду механічних ушкоджень та ушкоджень викликаних впливом погодних умов. Так, щотижня співробітниками нашої компанії в депо проводиться огляд цілісності реклами.

        Наша компанія повністю бере на себе всі питання з розробки ідеї реклами, створення макета, підготовці всіх необхідних документів, узгодження в різних інстанціях, нанесення реклами (виготовлення) і наступну оплату за прокат реклами на бортах транспорту на протязі всього обумовленого терміну. Сервіс компанії включає також обов'язкове гарантійне обслуговування всієї реклами, яку з часом необхідно постійно оновлювати і підправляти, у зв'зку з різними механічними і погодніми пошкодженнями. Так, щотижня співробітниками нашої компанії в депо проводиться огляд цілісності реклами.

        
Якщо Ви не в Чернівцях - ми гарантуємо Вам регулярні фотозвіти.

Ми пропонуємо Зовнішню рекламу :

 

на ТРОЛЕЙБУСАХ                                                                         на МАРШРУТКАХ    

Реклама може бути розміщена на будь-яких маршрутах рухомого транспорту (тролейбусах, маршрутках) в місті Чернівці. У вартість розміщення входять макет і створення рекламного тексту, рекламний друк і нарізка, монтаж і демонтаж рекламного зображення, безкоштовне гарантійне обслуговування.

 

 

Пропонуємо Вам переглянути НАШЕ ПОРТФОЛІО тут

 

 

Переглянути прайс-лист »   |   Зробити замовлення »   |    Внутрішньосалонна реклама »

 

 
Copyright © 2005-2018
«ЗОРЕПАД»,
рекламна компанія
Rambler's Top100 Лічильник BEST.cv.uaРазробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA