русская версия зробити замовлення схема проїзду
 
Мобільні стенди » Автомати для чищення взуття

РК «Зорепад» пропонує автомат для чищення взуття.


Модель, яку ми пропонуємо, вирізняється якістю виконання, привабливим дизайном, простотою та надійністю конструкції. Автомат органічно вписується в інтер’єри любих приміщень та займає мало місця: висота – 150 см; ширина – 62 см; глибина – 28 см.


Незалежно від погоди Ваш заклад буде постійно чистим, адже весь бруд буде залишатись на гумовому коврику, що знаходиться всередині автомату.


Наша модель вигідно вирізняється своїм зовнішнім виглядом та яскравістю. На автоматі містяться до 8 рекламних зображень, які знаходяться в постійному русі та внутрішньо освітлюються. Відвідувачі закладів безкоштовно користуються послугою чищення взуття. Протягом 1 хвилини користувачі спостерігають рекламну інформацію, розташовану на сіті-лайті перед їх очима. Крім того, рекламу буде видно на відстані до 10 метрів.


Вже сьогодні наявність автомату для чищення взуття у приміщенні є обов’язковим інтер’єрним фактором. Адже чистота та блиск взуття – це бездоганний зовнішній вигляд і невід’ємні складові іміджу. Безкоштовні рекламні автомати для чищення взуття розміщуються у місцях найбільшого скупчення людей, зокрема, у торгових закладах, ресторанах, банках, готелях, медичних закладах, тощо.


Використання автоматів для чищення взуття дозволить Вам підкреслити завершеність і бездоганність створеного Вами стилю, а також дасть можливість прорекламувати Ваш бізнес. Ваша передбачуваність і турбота будуть високо оцінені Вашими клієнтами та колегами.

 


Замовити автомат для чищення взуття »


Переглянути прайс на автомати для чищення взуття »

 

 
Copyright © 2005-2018
«ЗОРЕПАД»,
рекламна компанія
Rambler's Top100 Лічильник BEST.cv.uaРазробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA