русская версия зробити замовлення схема проїзду
 
Реклама на транспорті » Внутрішньосалонна реклама

        Як відомо, запорукою ефективності реклами є частота контакту потенційного споживача з рекламною інформацією про товари або послуги. Тому реклама в салонах транспортних засобів є чи не найефективнішим видом поширення рекламної інформації. Більшість людей, що користуються тролейбусом - це люди, що ведуть активний спосіб життя: студенти, керівники або службовці невеликих фірм, робітники.


        Згідно даних дослідницьких організацій, один середньостатистичний пасажир проводить у тролейбусі приблизно 17 хв. в день, а один середньостатистичний тролейбус у м. Чернівці перевозить за 1 день 1 857 пасажирів (за даними ЧТУ). Для ефективного сприйняття рекламного оголошення, споживач повинен зустрічатися з ним від 3 до 6 разів в 4-тижневий строк. Рекламна листівка при місячному прокаті в салоні забезпечує від 6 до 10 і більше контактів. Ще одна незаперечна перевага внутрішньосалонної реклами – це поводження контактної аудиторії. Справа в тому, що пасажир який знаходяться в салоні змушений розглядати й навіть уважно вивчати рекламне звернення, тому що в салоні протягом маршруту проходження транспорту він перебуває в стані змушеного неробства: йому просто немає чого більше робити, крім як вивчати рекламу. РК "Зорепад" має офіційне право на розміщення реклами всередині міського транспорту і є одним з найперших і досвідчених операторів цього виду реклами і тому пропонує найвищий сервіс.

 

       Практично будь-які товари й послуги можна рекламувати, використовуючи внутрішню рекламу. Аптеки, магазини, банки, агентства нерухомості, юридичні фірми, торговельні підприємства, оптові бази, виробники напоїв і продуктів харчування, виробничі фірми, туристичні агентства і т.д. - ось далеко не повний перелік організацій, що здійснюють свою рекламну діяльність за допомогою внутрішньосалонної реклами. Перевагою внутрішньосалонної реклами також є періодичність споживання рекламної інформації аудиторією, яка стає просто незамінною, коли у рекламодавця  виникає потреба сповіщати споживачів про зміну у своїй діяльності, акціях, подіях (ювілеї, відкриття нових торговельних точок, поява нових послуг або нових видів діяльності), або ж у рамках іміджевих рекламних компаній створювати враження присутності на ринку, стабільності й розвитку.


        Термін виконання замовлення - протягом 1 тижня. Із замовником визначається термін оренди (від 1 тижня й більше), а також кількість реклами в одному салоні. Всім замовникам видається справка про розміщення з описом умов його замовлення (номери машин).

 

 

Переглянути прайс-лист »   |   Зробити замовлення »   |    Зовнішня реклама на транспорті »

 

 
Copyright © 2005-2018
«ЗОРЕПАД»,
рекламна компанія
Rambler's Top100 Лічильник BEST.cv.uaРазробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA